پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی

پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 • پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی
  پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصیدسته: علوم تربیتی
  بازدید: 1 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 269 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 47

  پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

  قیمت فایل فقط 8,800 تومان

  خرید

  پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی

  پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

  چکیده:

  ارزشیابی یکی از مهمترین مهارتهای لازم برای معلمان از ابتدا تا انتهای فرایند یاد دهی یادگیری جهت آگاهی ازمیزان یادگیری دانش آموزان می باشد . روش تحقیق در این مقاله توصیفی و از نوع اسنادی می باشد و هدف از این مطالعه پژوهشی در حوزه ارزشیابی است که از نظر زمان اجرا و هدف به سه نوع ورودی ،مرحله ای و پایانی تقسیم می شود و دونوع کمی و کیفی دارد. تجربیات شخصی در ارزشیابی ورودی و ارزشیابی مستمر ارائه شد. سپس به بحث در مورد ارزشیابی کیفی پرداخته شد.ارزشیابی کیفی-توصیفی شیوه ای از ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و تربیتی است که اطلاعات لازم ،معتبر و مستند را برای شناخت دقیق و همه جانبه ی فراگیران ،در ابعاد مختلف یادگیری ،با استفاده از روشها و ابزار های مناسب ارزشیابی،همانندآزمون ها (به ویژه آزمون های عملکردی)پوشه کار ،مشاهدات در حول فرایند یاددهی – یادگیری ،فراهم می نماید تا بر اساس تحلیل آن ها ،باز خورد های کیفی مورد نیاز ،برای کمک به یادگیری بهتر ، در فضای روانی- عاطفی مطلوب تر و در جهت رسیدن به سطحی از شایستگی ،ارائه گردد.درضمن توصیه هایی سودمند به معلمان در جهت ارائه بهتر و اثرگذارتربازخورد های توصیفی-عملکردی ارائه شده است.

  مقدمه:

  ما انسانها مرتب هر روز در رابطه با امور زندگانی قضاوت و ارزشیابی می کنیم ؛فلان غذا را دوست داریم ،آن رنگ را دوست نداریم بنابراین برای اینکه ارزیابی ما مطابق با واقع باشد نیاز داریم که با روشهای علمی در ارزشیابی آشنا شویم . ارزشیابی به سبک علمی در زمینه ابعاد جسمی –روانی از قرن نوزدهم میلادی آغاز شد .بنیان گذار ارزشیابی در امور فیزیولوژیوژی مانند اندازه گیری در رابطه با تخمین وزن ،احساس و ادراک «ویلهلم وونت »در سال 1879 بود. ارزشیابی یکی از مهمترین مهارتهای لازم برای معلمان از ابتدا تا انتهای فعالیت آموزشی در کلاس درس به حساب می آید،باز خورد فرایند تدریس هم برای معلم و هم برای دانش آموزان از اهمیت خاصی برخوردار است . مقاله حاضر به بحث در مورد ارزشیابی و اهمیت ارزشیابی و ارائه بازخورد معلم در کلاس درس ، انواع ارزشیابی و بازخورد در ارزشیابی کیفی – توصیفی و نقش بازخورد در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می پردازد.

  و ...

  فهرست مطالب

  چکیده

  مقدمه

  روش تحقیق

  بررسی مفاهیم

  بازخورد پایانی چیست؟

  مخاطب بازخورد پایانی

  ویژگی های توصیف عملکرد در بازخورد

  نتیجه گیری

  پایان

  عنوان : ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی

  فرمت : پاورپوینت

  حجم : 272 کیلوبایت

  تعداد صفحات : 47

  پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

  پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی

  قیمت فایل فقط 8,800 تومان

  خرید

  برچسب ها : پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی , پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی , دانلود پاورپوینت ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی , پاورپوینت رایگان ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی , دانلود پاورپوینت رایگان ارزشیابی همراه با تجربیات شخصی , پاورپوینت ارزشیابی چیست , دانلود پاورپوینت ارزشیابی چیست , پاورپوینت ارزشیابی آموزشی چیست , دانلود پاورپوینت ارزشیابی آموزشی چیست , دانلود ارزشیابی همراه باicon تعداد بازدید : 29
 • نوشته : سیامک
 • دوشنبه 1 آبان 1396