نام محصول:پاورپوینت بررسی سیستم عامل ایرانیان

نام محصول:پاورپوینت بررسی سیستم عامل ایرانیان

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 • نام محصول:پاورپوینت بررسی سیستم عامل ایرانیان

  نام محصول : پاورپوینت بررسی سیستم عامل ایرانیان

  دسته : پاورپوینت – powerpoint
  بازدید: 3 بار
  فرمت فایل: ppt
  حجم فایل: 5401 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 25

  توضیحات کوتاه:
  طور كلی سیستم عامل میانجی بین كاربر و سخت افزار است و به طور كلی تر ، سیستم عامل ،عامل سخت افزار را از دید كاربر پنهان می كند و با استفاده از شگردهای ویزاردی قابلیت نصب انواع نرم افزارها را به كاربر می دهد
  در سالهای اخیر كه تولیدات نرم افزاری شركتهای بزرگ دنیا به صورت شدید در حال

  توضیحات کامل:

  كار با Registry :
  همانطوری كه اطلاع دارید ، رجیستری در ویندوزهای عرضه شده شركت Microsoft از اهمیت زیادی برخوردار هستند ، یعنی تمامی تنظیمات ذخیره شده بر روی این نوع ویندوز ها در فایل Registry می باشد ، البته در بعضی از موارد جای سوال دارد كه چرا شركت مایكروسافت این فایل را كاملا در اختیار كاربران قرار داده ، چون حداقل 40% از ویروسهای مهاجم به ویندوزهای شركت Microsoft در اولین قدم آلوده سازی ، سیستم قربانی تغیرات مهمی را در بخشهای حیاطی رجیستری اعمال می كنند. مانند New Folder كه باعث از كار افتادن – Task manger- می شود و یا خیلی از موارد مشابه.
  ما هم به تسبع نمی توانیم دخل و تصرفی و یا محدودیتی برای دسترسی كاربران به بخشهای رجیستی بدیهم ، بنابراین تنها محیطی را ، راه اندزی نموده ایم تا كاربان بتوانند با سهولت بیشتری با رجیستری كار كنند ،
  جستجوی فایلها: Search این برنامه هم همانند جستجو گر ویندوز XP عمل می كند ، البته این نرم افزار هم در نكارش 1.0 تولید شده .

  جستجو در بانك اطلاعای Access:
  با این نرم افزار می توانید در فیلدهای بانك اطلاعاتی با پسوند MDB (ACCESS) جستجو و اطلاعات مورد نظر را بدون نصب Office و باز كردن بانك به دست آورید. البته در این بخش هم ایمنی لحاظ گشته.(در برنامه ما هم برای دسترسی باید پسورد را وارد نمایند) .


  تضمین خریدicon تعداد بازدید : 10
 • نوشته : سیامک
 • پنجشنبه 16 آذر 1396